Wakeschool to nie tylko zwykła szkoła sportów wodnych, to ekipa pasjonatów, dla których woda jest stylem życia. Jesteśmy tu po to, by zapewnić Wam niezapomniane wrażenia i wodną zajawkę na najwyższym poziomie.

Cześć, jestem radek

Pomysł na Wakeschool wziął się z mojej pasji do sportów deskowych, takich jak snowboard i deskorolka, które uprawiałem od dziecka. Pasją rodzinną były również sporty wodne oraz pływanie na motorówce, które uprawiałem rodzinnie od najmłodszych lat. Około 20 lat temu poznałem wakeboard, który odrazu stał się moją kolejną pasją. Zaczęło się od zajawki pływania z przyjaciółmi, a z czasem przekształciło się to również w biznes. Wakeschool powstał około 12 lat temu aby dzielić się zajawką z innymi. Wakeboard i wakesurf stał się częścią mojego życia przy czym towarzyszyła mi grupa przyjaciół, którzy mnie wspierali i uprawiali ten sport.

Wakeschool Team to ja i ekipa czterech sterników, którzy jednocześnie są instruktorami. Michał, Tomek, Hubert i Łukasz są zapalonym miłośnikami sportów wodnych, a w szczególności pływania na desce i uprawiania wakesurfingu, wakeboard’u i e-foil. Sporty te cieszą się obecnie dużą popularnością na całym świecie. A naszym zadaniem jest uczyć i dzielić się naszą pasją promując ten sport w Polsce. Uczymy pływać od podstaw po zaawansowane triki. Organizujemy eventy, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie. Zapewniamy atrakcje wodne indywidualnie i grupowo, prywatnie i firmowo.

Zalew Zegrzyński to nasze miejsce. To tutaj rozpoczęła się moja przygoda ze sportami wodnymi, która trwa do dziś i cały czas staram się dzielić nią z innymi.

Ponadto, zalew jest blisko Warszawy, co pozwala ludziom nawet po pracy na szybki wypad nad wodę, aby uprawiać swoje ulubione sporty i zrelaksować się. Dzięki temu miejscu nie trzeba jechać na Mazury czy nad morze, aby cieszyć się surfowaniem i poczuć klimat wody.

Do zoba na wodzie Do zoba na wodzie
Do zoba na wodzie Do zoba na wodzie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia użytkownika. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.